Wesprzyj kampanię wyborczą KORWiNy w Szczecinie i okręgu 41

Wesprzyj kampanię wyborczą KORWiNy w Szczecinie i okręgu 41

Szanowni, polityki nie robi się wyłącznie samymi dobrymi chęciami. Potrzebne są do tego także i pieniądze. Partia KORWiN nie jest aż tak bogata jak PO czy PiS, które od wielu lat dostają wielomilionowe subwencje na funkcjonowanie swojego aparatu partyjnego. Swoją drogą – jesteśmy za ich likwidacją (dlaczego podatnik ma utrzymywać partie polityczne?).

Z tego też powodu wychodzimy do Was, do naszych sympatyków i członków, z apelem o nawet drobne wsparcie finansowe lidera naszej listy w wyborach do Sejmu RP. Kandydat ze swojej strony też oczywiście zaangażuje się (i to mocno) finansowo. Jednak jeżeli chcemy liczyć na naprawdę dobry wynik, znaczenie ma każda złotówka! Musimy w końcu wprowadzić głos rozsądku do polskiego Sejmu…

Paweł Szut – „jedynka” KW KORWiN w okręgu 41, obejmującym takie powiaty jak: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki oraz miasta na prawach powiatu Szczecin i Świnoujście.

________________________________________________

Każde 10zł to kilka plakatów. Każde 40zł to jeden baner wyborczy.

– dane do wpłaty:
Partia KORWiN
92 2490 0005 0000 4530 8604 6544 Alior Bank S.A
– jak wypełnić tytuł przelewu?
Dar. na P.Szut, o. 41, darczyńca: (imię i nazwisko), PESEL: (nr PESEL darczyńcy), zam.: (pełny adres darczyńcy)
– przykład:
„Dar na P.Szut, o. 41, darczyńca: P.Szut, PESEL: 1234567890, zam.: Krótka 123a/5, 70-450 Szczecin”

Zachęcamy do wsparcia!

________________________________________________

Kim jest Paweł Szut?

Radca prawny, społecznik, 31 lat.

Absolwent wydziału Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Działacz społeczny. Dwukrotny prezes szczecińskiego oddziału stowarzyszenia konserwatywno-liberalnego „KoLiber” oraz przewodniczący komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Republikanie. Współzałożyciel Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii. Zwolennik poszerzenia zakresu wolności gospodarczych i osobistych Polaków. Prezes regionu zachodniopomorskiego partii KORWiN.

https://www.facebook.com/pawelszut

 

szuta2

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *