Nie dla islamskiej dzielnicy w Szczecinie!

Nie dla islamskiej dzielnicy w Szczecinie!

Na dzisiejszej konferencji prasowej Partii KORWiN, kandydaci na posłów do Sejmu RP Paweł Szut i Ludwik Weber przedstawili treść petycji do Premier Ewy Kopacz przeciwko przymusowemu eksportowi emigrantów do Polski. Kandydaci KORWiNy podkreślili, że sprzeciwiają się planowi utworzenia w Polsce „obozów uchodźców”, będących w istocie obozami koncentracyjnymi dla ludzi, którym uniemożliwiono dotarcie do wybranego przez nich celu (czyli głównie Niemiec). Tworzenie takich obozów nie ma nic wspólnego ze sferą pomocy humanitarnej, jest w istocie policyjną akcją zleconą przez państwa trzecie.

Ponadto, Paweł Szut i Ludwik Weber stwierdzili, że nie możemy tolerować napływu imigrantów którzy nie chcą pracować, a jedynie wykorzystując rozpasany aparat socjalny, będą przejadać ciężką pracę obywateli państw UE i odprowadzane przez nich podatki. Zwrócili również uwagę, że większość imigrantów muzułmańskich nie szanuje kultury świeckiej i prawa, które panuje w Europie. Jedynym prawem jakie oni uznają, jest prawo religijne szariat – i na to nie ma zgody. Według polityków Partii KORWiN nie może być tak, że islamiści będą czuli się usprawiedliwieni do gwałtu na polskiej kobiecie, bo miała odsłonięte ramiona – i według ich kultury prowokowała do takiego czynu. Nie może być tak, że Polacy będą ciężko pracować, a wielodzietne rodziny imigrantów będą korzystały z zasiłków kilkukrotnie wyższych, niż te, które mogłaby otrzymać polska rodzina. Nie może być tak, że Niemcy, Francja i inne kraje zachodu nie kontrolując rozpasanego u nich systemu osłon socjalnych i nie radząc sobie z napływem imigrantów – próbują zmusić Polskę do tego aby więziła ludzi próbujących dostać się przez Polskę do nich.

Dlatego KORWiN zachęca obywateli do wywarcia presji na pani Premier Ewie Kopacz i nawołuje do podpisania się pod petycją przeciwko przymusowemu eksportowi emigrantów do Polski na stronie wolnosc.pl/imigranci/.

Relacja Radio Szczecin z konferencji prasowej: http://radioszczecin.pl/ISIS_Plakat.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *